Facebook Twitter Instagram
Aplikace brazilského Amazon keratin studenou fúzí! Novinka

Aplikace brazilského keratinu

Aplikace je nenáročná a ušetří spoustu času s každodenní úpravou vlasů po několik následujících měsíců. Musí však být aplikována správně, v opačném případě může dojít k poškození vlasů. Čtěte, jaká jsou rizika nesprávné aplikace brazilského keratinu.

Kdy se doporučuje provést aplikaci brazilského keratinu?

 • ideálně současně s barvením vlasů, v opačném případě minimálně 3 týdny před barvením vlasů
 • před prodloužením vlasů (doporučujeme odbornou aplikaci nejšetrnější metodou zastudna, tzv. prodlužování vlasů ultrazvukem)

Co potřebujeme k aplikaci brazilského keratinu?

Potřeby k aplikaci brazilského keratinu
 • čistící šampon
 • Global Keratin
 • profesionální žehličku na vlasy (nejlépe na 230˚C)
 • fén
 • rukavice
 • rozprašovač s vodou
 • misku
 • štětec
 • hřeben
 • velký kartáč

Jak aplikovat brazilský keratin?

 1. Vlasy umyjeme čistícím šamponem, který necháme chvíli působit.
 2. Vlasy necháme proschnout nebo lehce prosušíme fénem.
 3. Připravíme si Global Keratin a rozprašovač s vodou a za neustálého zvhčování začneme Global keratin nanášet na prameny vlasů. Tj. zvlhčit, nanést štětcem vrstvu Global keratinu a pramen pečlivě pročesat. Pozor: Nenanášet Global keratin přímo u hlavy.
 4. Vlasy důkladně vyfoukáme přes velký kartáč.
 5. Po pramíncích precizně vlasy vyžehlíme do požadovaného tvaru. Doporučuje se přežehlit až 10x.

Jak dlouho aplikace brazilského keratinu trvá?

Celková doba aplikace Global keratinu trvá 1,5 – 4 hodiny dle délky a síly vlasů.

Jak často se doporučuje brazilský keratin aplikovat?

Ideálně po 3 až 4 měsících, tzn. 3 - 4x ročně, ale je možno aplikovat i častěji, např. 1x měsíčně. Opakovaná aplikace zvyšuje kvalitu vlasů, vlasy se přestanou lámat a budou lépe růst.

Jaká je péče o vlasy po aplikaci brazilského keratinu?

První umytí vlasů se doporučuje provést nejdříve za 3 dny od aplikace. První 3 dny vlasy nenamáčejte ani jiným způsobem (např. v bazénu či v moři). Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem.

Doporučujeme používat šampon a kondicionér značky Global Keratin, které neobsahují chlorid sodný a jsou určeny přímo pro péči o vlasy ošetřené brazilským keratinem.

Styling přípravky (laky na vlasy, gely na vlasy, gumičky, sponky apod.) doporučujeme používat až po prvním umytí vlasů, tj. nejdříve za 3 dny. Do té doby nechejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.

Jak podpořit aplikaci brazilského keratinu?

Aplikaci brazilského keratinu podporuje stříhání speciálními horkými nůžkami Jaguar TC 400, které zatavují konečky vlasů, čímž se zabrání jejich třepení a jsou tak odolnější vůči vnějším vlivům. Více informací o horkých nůžkách uvádíme v sekci Horké nůžky.

Zažehlování brazilského keratinu doporučujeme provádět pomocí profesionální titanové žehličky na vlasy značky Global Keratin vyvinuté speciálně pro tento účet.

Ceník aplikace
brazilského keratinu
Ukázky aplikace
brazilského keratinu